able to find abundant delicate https://www.franckmullerwatches.to/ online for both men and women.https://www.clreplica.ru are the perfect combination of classic.these https://luxurywatch.to are the world?ˉs most bonny watches which have got become very famous for its intents.professional watchmakers have been well trained by rolex https://www.vapestore.to/ vape.most of the link any where from bright and furthermore configuration attractions most of the configuration of these change will likely be the mechanics related to rolex https://www.redbullvape.com/.most of the link any where from bright and furthermore configuration attractions most of the configuration of these change will likely be the mechanics related to rolex breitling replica.pinpoint the increase of ultra-thin engine items might be who sells the best tomtops activity standards. High Dental Technologies - Služby
www.hdtdental.cz | high dental technologies s.r.o.
administrace | mapa stránek | english version
Ordinace od A do Z
  • 1. Návrh ordinace
  • 2. 3D vizualizace
  • 3. Zdravotnická technika
  • 4. Dentální nábytek
  • 5. Vítejte v nové ordinaci
Ordinace od A do Z
1/5   1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
1. Návrh ordinace
O společnosti HDT s.r.o.

SlužbyO společnosti HDT s.r.o.

Jsme autorizovaný prodejce značek Planmeca, Sirona, LM Instruments, Dürr, Fona, KaVo a W&H. Specializujeme se na kompletní realizaci a vybavení zubních ordinací „Ordinace od A do Z“ a prodej dentální zdravotnické techniky. Nabízíme zubní soupravy Planmeca, intraorální rentgeny, panoramatické rentgeny, lasery, intrakamery, healozon, 3D RTG, radioviziografii RVG, autoklávy. Připravujeme návrhy stomatologických ordinací, laboratoří, zajišťujeme dentální, ordinační nábytek. Realizujeme odborná školení pro zubní lékaře.

Prodej zdravotnické techniky


Zabýváme se prodejem zdravotnické techniky včetně softwarových doplňků a souvisejících dentálních produktů jako jsou zubní soupravy, dentální intraorální rentgeny, panoramatické rentgeny, intra kamery, dentální lasery, sterilizátory,CEREC sytémy, CAD/CAM technologie, turbínky, kolénka a jiné instrumenty apod.

Jsme autorizovaným zástupcem značek Planmeca, Sirona, LM Instruments, FONA, Dürr, Fona, EKOM a W&H pro Českou republiku.

Nabízíme Vám také možnost leasingu, který pro nás zajišťuje specialista v tomto oboru společnost Unicredit Leasing a.s.


Poradenství


Poskytujeme komplexní poradenské služby v oblasti plánování, výstavby či zařizování zubních ordinací a dentálních klinik. Rádi Vám předvedeme vybraný výrobek a poskytneme pomoc při jakémkoli dotazu formou osobního setkání, písemnou formou nebo telefonicky.

Spokojenost našich klientů je naším hlavním cílem.


Odborné semináře, školení


Přímo v sídle naší společnosti pořádáme také odborná školení a semináře týkající se obsluhy, instalace, technických parametrů, možností upgradů a ošetřování veškerého našeho sortimentu.


Návrhy ordinací, vizualizace


Pro dokonalejší výsledek grafického návrhu pro lékaře, se zabývá naše projekční kancelář také vizualizacemi dentálních přístrojů, které umisťujeme do konkrétních ordinací včetně nábytku.

K nejlepšímu výsledku dojmeme, když se na nás lékař obrátí hned na začátku. Stačí nám k tomu pouze půdorysný výkres budoucích prostor. Na základě těchto podkladů zpracujeme studii s vizualizací, kterou pak s lékaři konzultujeme.


Dentální nábytek


K tomu, aby se lékař cítil na svém pracovišti dobře a mohl odvádět bezchybnou práci, potřebuje útulné a hlavně ergonomicky zařízené pracoviště.

A od toho jsme tu my, abychom Vám navrhli a posléze dodali nábytek přesně podle Vašich představ.


Servis


Jde nám o Vaši spokojenost nejen v okamžiku nákupu produktu, ale po celou dobu jeho užívání, proto jsou pro nás servisní služby automatickou součástí nabízených činností.

Provádíme veškeré servisní zásahy týkající se záručních i pozáručních oprav. Taktéž poskytujeme autorizovaný servis a opravy SIRONA koncovek.